Telefon

0548 830 06 77

E-Mail Adresi

goldenplus.yurdu@emu.edu.tr

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

 Kaliteyi herkese ulaşılabilir kılan bir mimari anlayışla tasarlanan yurdumuz, 2017-2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır.  40 farklı ülkeden yüzlerce öğrenciye hizmet veren yurdumuzda, farklı kültürlerin bir arada yaşamasında bir köprü olmuş olmaktan memnuniyet duymaktayız. 

Kız ve erkek bloklarının ayrı olduğu yurdumuzun kapasitesi 350’dir. Tek kişilik, çift kişilik, ve süit odalar mevcuttur. Yurdun tüm odalarında balkon ve mutfak bulunmaktadır.

   Güvenlik hizmeti veren personelimizin yanı sıra yurdumuz 7/24 kameralarla izlenmektedir. Temizlik hizmetleri de diğer tüm hizmetlerimiz gibi titizlikle yürütülmektedir. Haftada iki kez oda temizliği, bir kez de nevresim değişimi yapılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz için çok önemli olan internet hizmeti de her odada 100Mbit gibi çok yüksek bir hızla ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

    Yurdumuz; içerisinde barındırdığı Restoran, Market, Fitness Salonu, Çalışma Salonu ve Çamaşırhanesiyle öğrencinin bütün ihtiyaçlarını başka bir yere ihtiyaç duymadan karşılayabileceği bir komplex şeklindedir.   

 Kalitesi, imkanları,      güvenilir ve sıcak ortamıyla size bir yurttan çok daha fazlasını vadediyoruz.


Biz sizi arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

ca